telefon  +420 596 496 511        email  obchod@lichtgitter.cz
česky english
Výrobce podlahových a lisovaných roštů - lichtgitter.cz

O společnosti
Produkty
» Odporově svařované rošty SP
» Lisované podlahové rošty P
» Plechové profily B
» Kompozitní rošty GFK
» Schodišťové stupně
» Spirálová schodiště
» Upevňovací materiál
» Zakrytí trafojímek
Legislativa
» Obchodní podmínky
» Certifikáty
Realizace
» Odporově svařované rošty SP
» Lisované rošty P
» Plechové profily B
» Schodišťové stupně
» Spirálová schodiště
» Kompozitní rošty
» Architektonické prvky
» Lávky
» Stropní panely
» Regálové rošty
» Rozhledny
» Schodiště
» Sluneční clony
» Speciální aplikace
» Tribuny
» Transformátorové jímky
» Zakrytí fasád
Ke stažení
Kontakty
» KARIÉRA
nahoru
   Domů / O společnosti

O společnosti

 

 

Výrobce podlahových roštů společnost Lichtgitter CZ spol. s r. o.


Lichtgitter CZ spol. s r. o., největší český výrobce podlahových roštů, se nachází v Horní Suché na severovýchodě České republiky. Firma vznikla v roce 1994 jako joint venture dvou tradičních výrobců roštů Kovony Karviná a.s. a Lichtgitter GmbH jako Kovona-Lichtgitter spol. s r.o. Dnes je firma Lichtgitter CZ 100 % dceřinou společností německé Lichtgitter GmbH se sídlem ve Stadtlohnu.

sídlo firmy

Pororošty, plechové profily, schodišťové stupně, točitá schodiště, žebříkové příčky a kompozitní rošty


Nabídková řada Lichtgitter zahrnuje pochozí a pojezdové, svařované, lisované a kompozitní rošty, plechové profily, schodišťové stupně, točitá schodiště a žebříkové příčky. Podle potřeby použití můžou být jednotlivé typy vyrobeny v různých materiálových variantách (ocel, ušlechtilá ocel, hliník) s různou povrchovou úpravou.

Rošty Lichtgitter mají mnohostranné využití a mají široké uplatnění v různých odvětvích průmyslu. Používají se v chemickém průmyslu, elektrárnách a teplárnách, v automobilovém průmyslu, potravinářském průmyslu, při výstavbě lodí, parkovacích budovách (garážích), vrtných plošinách atd.

Rošty Lichtgitter jsou vyráběny nejmodernější technologií. Mohou být zhotoveny v různých rozměrech a s různými výřezy ( kulaté, šikmé, oválné řezy atd). Náš CAD/CAM-systém garantuje nejvyšší přesnost zhotovení. Naše produkce se provádí podle národních a mezinárodních norem a předpisů, jako je ČSN, TZÚS, ISO, DIN a RAL.

hala lichtgitter

Nabízíme zákazníkům kompletní servis od technického poradenství a propočtu správného typu roštu na základě údajů o zatížení, přes zhotovení výkresové dokumentace příp. kladečských plánů, až po zorganizování dopravy na místo výstavby.

Rošty Lichtgitter jsou exportovány do celé Evropy, Asie, Afriky a Jižní Ameriky. Jako společnost Lichtgitter CZ oslovujeme zákazníky ve více jak 22 zemích, jako je Čína, Indonésie, Turecko, Finsko, Anglie, Německo, Rakousko, Polsko atd.

Naše firma s pomocí sesterských společností na Slovensku, v Bulharsku a Rumunsku buduje své pozice hlavně na východoevropském trhu.

Společnost Lichtgitter CZ je certifikována systémem kvality dle EN ISO 9001 : 2015. Pro zvyšování výkonnosti společnosti využívá vedení Lichtgitter CZ firemní politiku kvality.
Lichtgitter CZ spol. s r. o. U Lékárny 1, 735 35 Horní Suchá, ČR, Spojovatelka: tel.:+420 596 496 511 fax: +420 596 496 538(9)
Obchodní oddělení: E-mail: obchod@lichtgitter.cz, Technické oddělení: E-mail: technik@lichtgitter.cz

IČ: 603 20 371
DIČ: CZ60320371

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 11630

Společnost je součástí koncernu Lichtgitter
O společnosti           /           Produkty           /           Legislativa           /           Realizace           /           Ke stažení           /           Kontakty
logo
Ocelové odporově svařované, lisované podlahové rošty, pojezdové pororošty, schodišťové stupně, plechové profily, točitá schodiště a žebříkové příčky. Různé materiálové varianty (ocel, ušlechtilá ocel, hliník) s různou povrchovou úpravou.
Lichtgitter CZ spol. s r.o.
U Lékárny 1
735 35 Horní Suchá
tel +420 596 496 511
email obchod@lichtgitter.cz
Napište nám
Všechna práva vyhrazena © Lichtgitter.cz 2015                                                                                                                          Whistleblowing